Wydarzenia

31.08.2011 Oddanie do ruchu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Jedna z największych inwestycji drogowych w Polsce została oddana do ruchu. Od dnia 31 sierpnia 2011r. jeździmy Autostradową Obwodnicą Wrocławia! Obwodnica nie tylko odciąży Wrocław od ruchu ciężarowego ale przede wszystkim pozwoli kierowcom jadącym z autostrady A4 jak i tym jadącym z drogi krajowej nr 8 ominąć Wrocław lub osiągnąć w krótkim czasie tak ważne jego punkty jak Port Lotniczy czy Stadion lub przedostać się szybko i bezproblemowo do drogi nr 5. To była trudna i skomplikowana inwestycja i dlatego tym bardziej cieszymy się z faktu, że nasze biuro mogło współuczestniczyć w jej powstaniu.

Czytaj więcej...

05.05.2011r. Oddano do ruchu kolejny odcinek AOW

5 maja 2011 r. pierwsze samochody pojechały nowo otwartym odcinkiem Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Odcinek prowadzi od skrzyżowania z autostradą A4 tj. węzła Wrocław Południe do węzła Lotnisko. Łącznie z oddanym w grudniu 2010 odcinkiem od łącznika Kobierzyce, kierowcy mogą przejechać już ponad 14 kilometrów Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Czytaj więcej...

20.04.2011r. Rozbudowa i modernizacja równoległej drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia dla Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka

Wraz z Firmą Max Bögl Polska Sp. z o.o. rozpoczęliśmy prace projektowe nad projektem rozbudowy i modernizacji drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia w porcie lotniczym Rzeszów Jasionka. W ramach robót objętych Kontraktem znajduje się m.in. zaprojektowanie drogi kołowania – równoległej o długości równej długości drogi startowej ok. 3200 mb i szerokości drogi 23 m z poboczami 2x10,5m wraz z infrastrukturą techniczną tj. oświetleniem nawigacyjnym, niezbędną kanalizacją techniczną oraz odwodnieniem projektowanej drogi do projektowanych kolektorów kanalizacji deszczowej.

Czytaj więcej...

28.10.2010 - XII Dolnośląskie Forum Polityczno Gospodarcze w Krzyżowej

W dniach 28-30 października 2010 w Krzyżowej odbyło się XII Dolnośląskie Forum Polityczne i Gospodarcze. Forum zorganizowano pod hasłem „Technika i technologia – impulsy rozwojowe". Tegoroczną edycję tego wydarzenia objął swoim patronatem prof. Michał Kleiber, prezes Polskiej Akademii Nauk. Jak co roku, jednym ze sponsorów Forum jest nasze biuro. Więcej szczegółów na stronie forum www.forum.pl

 

Czytaj więcej...