Wydarzenia

22.10.2008. Podpisano umowę na budowę części 2 AOW A8

22 października 2008 r. w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu podpisano umowę na budowę zaprojektowanej przez nasze biuro części 2 Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Drugą część AOW - odcinek autostrady A8 od węzła "Lotnisko" do węzła "Pawłowice" oraz łącznik "Długołęka" wybuduje konsorcjum firm Strabag/Heilit+Woerner/Dywidag/Mostostal. Opis inwestycji w zakładce - ważniejsze realizacje. 

 

Czytaj więcej...

06.10.2008. Podpisano umowę na budowę części 1 AOW A8

06 października 2008 r. w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu podpisano umowę na budowę części 1 Autostradowej Obwodnicy Wrocławia obejmującej łącznik "Kobierzyce" od km 0+000 do km 2+489 oraz autostradę A8 od km 1+603 do km 13+500. Wykonawcą robót jest firma Budimex-Dromex.

 

Czytaj więcej...

16.11.2007 Dolnośląska Nagroda Gospodarcza - I edycja

W piątek 16 listopada 2007 roku podczas Dolnośląskiego Szczytu Gospodarczego , który odbył się w ramach Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego w Krzyżowej, Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-PROJEKT Sp. z o.o. we Wrocławiu  zostało wyróżnione Dolnośląską Nagrodą Gospodarczą.

Dolnośląska Nagroda Gospodarcza została ustanowiona, by kształtować  wizerunek Dolnego Śląska i pokazywać firmy, których działalność  wpływa na rozwój i pozytywny wizerunek regionu. W pierwszej edycji tej prestiżowej nagrody ustanowionej przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego,

Czytaj więcej...

27.06.2007 r. - Pierwsza nagroda za projekt przebudowy ulicy Grodzkiej we Wrocławiu w konkursie "Piękny Wrocław"

W dniu 27 czerwca 2007 r. w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyło się wręczenie nagród w konkursie” Piękny Wrocław” organizowanym przez Prezydenta Miasta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia.

I Nagrodę  za najlepszą realizację architektoniczną Wrocławia roku 2006, w kategorii obiekt inżynierski otrzymała zaprojektowana przez nasze biuro przebudowa ulicy Grodzkiej.

W imieniu zespołu projektowego nagrodę odebrał z rąk Wiceprezydenta Wrocławia – Pana Adama Grehla oraz Architekta Miejskiego Pana Piotra Fokczyńskiego, Pan Prezes Marek Suchy.

Czytaj więcej...