Wydarzenia

Podpisano umowę na STEŚ i KP dla Budowy obwodnicy Złotego Stoku

W lipcu 2021 roku podpisaliśmy umowę z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad oddział we Wrocławiu na opracowanie Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej wraz z materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pod nazwą "Budowa obwodnicy Złotego Stoku w ciągu drogi krajowej nr 46". 

Poniżej link do strony internetowej projektu obwodnicy Złotego-Stoku:

http://dk46-obwodnicazlotegostoku.pl

 

wrzesień 2018 - Rozszerzamy działalność o wykonywanie audytów BRD

Wrzesień 2018 - Rozszerzamy działalność o wykonywanie audytów BRD. Minister Infrastruktury nadał zatrudnionym, w naszym biurze projektantom inżynierii ruchu Certyfikaty Audytorów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W związku z tym Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-PROJEKT Sp. z o.o. rozszerza działalność o wykonywanie audytów BRD. Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Czytaj więcej...

14.09.2016 Dolnośląska Budowa Roku 2015

14 września 2016 roku odbyła się Gala Inżynierska w trakcie której po raz dwunasty Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przyznał nagrody zwycięzcom konkursu "Dolnośląska Budowa Roku". II miejsce w konkursie "Dolnośląska Budowa Roku 2015" w kategorii obiekty Budownictwa Inżynieryjnego zajęła zaprojektowana przez Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-Projekt "Przebudowa i rozbudowa ulicy Wrocławskiej w Wałbrzychu". Przyznaną nagrodę odebrali Prezes Zarządu Marek Suchy oraz główny projektant Marek Sopot. 

 

Czytaj więcej...

10.09.2014 Podpisano umowę na projekt i budowę trzeciego odcinka drogi S5

10.09.2014 Podpisano umowę na projekt i budowę trzeciego odcinka drogi S5.To zadanie, obejmuje 19 kilometrów trasy, budowę dwóch węzłów ("Trzebnica" i "Kryniczno"), a także rozbudowę węzła "Wrocław Północ"( "Widawa"), gdzie droga S5 łączy się z Autostradową Obwodnicą Wrocławia. Zadanie wykona włoska firma Astaldi. Nasze biuro wykonywać będzie między innymi projekty drogowe dla drogi S5 od km 155+100 do węzła "Widawa".

 

Czytaj więcej...

24.09.2013 Dolnośląska Budowa Roku 2012 dla Projektantów drogi S8

24 września po raz dziesiąty wrocławski oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa rozstrzygnął konkurs Dolnośląska Budowa Roku.Tytuł w kategorii obiektów budownictwa inżynieryjnego zdobyły ex aequo dwie realizacje: Rozbudowa oczyszczalni ścieków na Janówku oraz zaprojektowana przez nasze biuro droga ekspresowa nr 8 na odcinku Wrocław- Oleśnica. Inwestorem jest wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Pierwszą część połączenia Wrocławia z Warszawą zaprojektowało konsorcjum firm BBKS- PROJEKT, Arcadis i Mosty-Wrocław, głównym projektantem był Pan Marek Suchy. Roboty wykonała spółka Mota-Engil. Wszystkim projektantom i wykonawcom serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej...