Wydarzenia

25.09.2012 Nagroda Inżynier Roku dla Projektantów Mostu Rędzińskiego i Projektantów drugiej części Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

25 września odbyła się Jubileuszowa Gala Inżynierska, kolejna impreza włączona w cykl obchodów X-lecia Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. W ramach uroczystości odbyło się rozstrzygnięcie konkursu INŻYNIER ROKU, organizowanego przez DOIIB. Nagrodę INŻYNIER ROKU za rok 2011 w kategorii „projektant” otrzymał zespół projektantów pod kierownictwem prof. dr. hab. inż. Jana Biliszczuka za projekt Mostu Rędzińskiego.

Czytaj więcej...

25.09.2012 Grand Prix w konkursie „Dolnośląska Budowa Roku 2010-2011” dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia z Mostem Rędzińskim

25.09.2012r. odbyła się Jubileuszowa Gala Inżynierska w trakcie której rozdano nagrody zwycięzcom konkursu „Dolnośląska Budowa Roku 2010-2011”, organizowanego przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Grand Prix przyznano Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wraz z mostem Rędzińskim. Wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego serdecznie gratulujemy.

 

Czytaj więcej...

24.06.2012r. Nagroda Prezydenta Wrocławia

W dniu 24.06.2012 r na uroczystej sesji Rady Miejskiej Prezes Marek Suchy otrzymał Nagrodę Prezydenta Wrocławia za projekt Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Corocznie 24 czerwca - w dniu Święta Wrocławia, przyznawane są: Honorowe Obywatelstwo Miasta Wrocławia, Nagroda Miasta Wrocławia oraz Nagroda Prezydenta Wrocławia za istotną działalność i osiągnięcia dla naszego miasta. 

  

Czytaj więcej...

21.06.2012 r. Pierwsza nagroda za mostu Rędzińskiego przez rzekę Odrę w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia w konkursie "Piękny Wrocław"

W dniu 21 czerwca 2012 r. w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyło się wręczenie nagród w konkursie” Piękny Wrocław” organizowanym przez Prezydenta Miasta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia. I Nagrodę Ex equo za najlepszą realizację architektoniczną Wrocławia roku 2011, w kategorii obiekt inżynierski otrzymał most Rędziński przez rzekę Odrę w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

 

 

Czytaj więcej...

06.06.2012 Zakończenie przebudowy ulicy Kuźniczej we Wrocławiu.

W dniu 06.06.2012 zakończono prace budowlane związane z zaprojektowaną przez nasze biuro przebudową ulicy Kuźniczej i Placu Uniwersyteckiego we Wrocławiu. Wykonawcą robót była firma Bickhardt Bau. Po trwającej półtora roku przebudowie ulica Kuźnicza stała się wyłączonym z ruchu samochodowego pasażem łączącym Rynek z Placem Uniwersyteckim. Ulica Kuźnicza, Plac Uniwersytecki oraz przebudowane w ramach kontraktu ulice poprzeczne zyskały nowy, reprezentacyjny wygląd. Więcej informacji na temat przebudowy w zakładce „Ważniejsze realizacje”

 

Czytaj więcej...