Ogłoszenia i informacje

21.06.2012 r. Pierwsza nagroda za mostu Rędzińskiego przez rzekę Odrę w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia w konkursie "Piękny Wrocław"

W dniu 21 czerwca 2012 r. w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyło się wręczenie nagród w konkursie” Piękny Wrocław” organizowanym przez Prezydenta Miasta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia. I Nagrodę Ex equo za najlepszą realizację architektoniczną Wrocławia roku 2011, w kategorii obiekt inżynierski otrzymał most Rędziński przez rzekę Odrę w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

 

 

Czytaj więcej...

06.06.2012 Zakończenie przebudowy ulicy Kuźniczej we Wrocławiu.

W dniu 06.06.2012 zakończono prace budowlane związane z zaprojektowaną przez nasze biuro przebudową ulicy Kuźniczej i Placu Uniwersyteckiego we Wrocławiu. Wykonawcą robót była firma Bickhardt Bau. Po trwającej półtora roku przebudowie ulica Kuźnicza stała się wyłączonym z ruchu samochodowego pasażem łączącym Rynek z Placem Uniwersyteckim. Ulica Kuźnicza, Plac Uniwersytecki oraz przebudowane w ramach kontraktu ulice poprzeczne zyskały nowy, reprezentacyjny wygląd. Więcej informacji na temat przebudowy w zakładce „Ważniejsze realizacje”

 

Czytaj więcej...

13.05.2012r. Rozpoczęcie budowy drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia dla Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka

13.05.2012r. Firma Max Bögl Polska Sp. z o.o. rozpoczęła budowę zaprojektownej przez nasze biuro równoległej drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia dla Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. W ramach robót objętych Kontraktem znajdować sie będą m.in. budowa drogi kołowania – równoległej o długości równej długości drogi startowej ok. 3200 mb i szerokości drogi 23 m z poboczami 2x10,5m wraz z infrastrukturą techniczną tj. oświetleniem nawigacyjnym, niezbędną kanalizacją techniczną oraz odwodnieniem. Więcej szczegółów dot. projektu znajduje się w zakładce ważniejsze realizacje.

 

Czytaj więcej...

31.08.2011 Oddanie do ruchu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Jedna z największych inwestycji drogowych w Polsce została oddana do ruchu. Od dnia 31 sierpnia 2011r. jeździmy Autostradową Obwodnicą Wrocławia! Obwodnica nie tylko odciąży Wrocław od ruchu ciężarowego ale przede wszystkim pozwoli kierowcom jadącym z autostrady A4 jak i tym jadącym z drogi krajowej nr 8 ominąć Wrocław lub osiągnąć w krótkim czasie tak ważne jego punkty jak Port Lotniczy czy Stadion lub przedostać się szybko i bezproblemowo do drogi nr 5. To była trudna i skomplikowana inwestycja i dlatego tym bardziej cieszymy się z faktu, że nasze biuro mogło współuczestniczyć w jej powstaniu.

Czytaj więcej...