Ogłoszenia i informacje

16.11.2007 Dolnośląska Nagroda Gospodarcza - I edycja

W piątek 16 listopada 2007 roku podczas Dolnośląskiego Szczytu Gospodarczego , który odbył się w ramach Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego w Krzyżowej, Biuro Projektów Dróg i Mostów BBKS-PROJEKT Sp. z o.o. we Wrocławiu  zostało wyróżnione Dolnośląską Nagrodą Gospodarczą.

Dolnośląska Nagroda Gospodarcza została ustanowiona, by kształtować  wizerunek Dolnego Śląska i pokazywać firmy, których działalność  wpływa na rozwój i pozytywny wizerunek regionu. W pierwszej edycji tej prestiżowej nagrody ustanowionej przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego,

Czytaj więcej...

27.06.2007 r. - Pierwsza nagroda za projekt przebudowy ulicy Grodzkiej we Wrocławiu w konkursie "Piękny Wrocław"

W dniu 27 czerwca 2007 r. w Muzeum Architektury we Wrocławiu odbyło się wręczenie nagród w konkursie” Piękny Wrocław” organizowanym przez Prezydenta Miasta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia.

I Nagrodę  za najlepszą realizację architektoniczną Wrocławia roku 2006, w kategorii obiekt inżynierski otrzymała zaprojektowana przez nasze biuro przebudowa ulicy Grodzkiej.

W imieniu zespołu projektowego nagrodę odebrał z rąk Wiceprezydenta Wrocławia – Pana Adama Grehla oraz Architekta Miejskiego Pana Piotra Fokczyńskiego, Pan Prezes Marek Suchy.

Czytaj więcej...