Ogłoszenia i informacje

10.09.2014 Podpisano umowę na projekt i budowę trzeciego odcinka drogi S5

10.09.2014 Podpisano umowę na projekt i budowę trzeciego odcinka drogi S5.To zadanie, obejmuje 19 kilometrów trasy, budowę dwóch węzłów ("Trzebnica" i "Kryniczno"), a także rozbudowę węzła "Wrocław Północ"( "Widawa"), gdzie droga S5 łączy się z Autostradową Obwodnicą Wrocławia. Zadanie wykona włoska firma Astaldi. Nasze biuro wykonywać będzie między innymi projekty drogowe dla drogi S5 od km 155+100 do węzła "Widawa".

 

Czytaj więcej...

24.09.2013 Dolnośląska Budowa Roku 2012 dla Projektantów drogi S8

24 września po raz dziesiąty wrocławski oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa rozstrzygnął konkurs Dolnośląska Budowa Roku.Tytuł w kategorii obiektów budownictwa inżynieryjnego zdobyły ex aequo dwie realizacje: Rozbudowa oczyszczalni ścieków na Janówku oraz zaprojektowana przez nasze biuro droga ekspresowa nr 8 na odcinku Wrocław- Oleśnica. Inwestorem jest wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Pierwszą część połączenia Wrocławia z Warszawą zaprojektowało konsorcjum firm BBKS- PROJEKT, Arcadis i Mosty-Wrocław, głównym projektantem był Pan Marek Suchy. Roboty wykonała spółka Mota-Engil. Wszystkim projektantom i wykonawcom serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej...

24.08.2013r. zakończenie prac nad projektem Budowa płyty postojowej CARGO wraz z budową drogi kołowania E0 w Międzynarodowym Porcie Lotniczym KATOWICE w Pyrzowicach

10.02.2013r. Zakończyliśmy prace nad wielobranżowym projektem budowlanym oraz projektami wykonawczymi dla zadania „Budowa płyty postojowej CARGO wraz z budową drogi kołowania E0 w Międzynarodowym Porcie Lotniczym KATOWICE w Pyrzowicach”. Prace wykonywane były na zlecenie Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego S.A. z siedzibą w Katowicach Więcej czytaj w zakładce ważniejsze realizacje.

 

 

Czytaj więcej...

3.02.2014 Przebudowa ul. Nowowiejskiej od ul. Prusa do Piastowskiej oraz remont od ul. Wyszyńskiego do ul. Prusa

3.02.2014 rozpoczęliśmy pracę nad projektem „Przebudowa ul.Nowowiejskiej od ul.Prusa do Piastowskiej oraz remont od ul.Wyszyńskiego do ul.Prusa we Wrocławiu”. Inwestycja została podzielona na dwa zakresy prac: Zakres I: przebudowa ul.Nowowiejskiej od ul.Prusa do Piastowskiej wraz z północnym chodnikiem i ścieżką rowerową na odcinku od ul.Wyszyńskiego do ul.Prusa. Zakres II: remont odcinka ul.Nowowiejskiej od ul.Wyszyńskiego do ul.Prusa. Inwestorem jest Gmina Wrocław oraz MPWiK S.A., reprezentowani przez Wrocławskie Inwestycje Sp. z o.o. a naszym Zleceniodawcą firma Heilit Woerner Sp. z o.o.

 

Czytaj więcej...

13.08.2013r. Zakończenie budowy zaprojektowanej drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia dla Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka

13.08.2013r. Firma Max Bögl Polska Sp. z o.o. zakończyła rozbudowę i modernizację równoległej drogi kołowania i dróg szybkiego zejścia dla Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. W ramach robót objętych kontraktem znajdowały się m.in. rozbudowa drogi kołowania – równoległej o długości równej długości drogi startowej ok. 3200 mb i szerokości drogi 23 m z poboczami 2x10,5m wraz z infrastrukturą techniczną tj. oświetleniem nawigacyjnym, niezbędną kanalizacją techniczną oraz odwodnieniem drogi do kolektorów kanalizacji deszczowej. Więcej czytaj w zakładce ważniejsze realizacje.

 

Czytaj więcej...